GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-07-2022 14:12   Güncelleme : 15-07-2022 14:12

15 Temmuz şehidi mezarı başında anıldı

Murat KÜÇÜK/BOLU,(DHA) - BOLU'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında şehit olan polis memuru Ozan Özen, Bolu'da mezarı başında anıldı

15 Temmuz şehidi mezarı başında anıldı
BOLU'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında şehit olan polis memuru Ozan Özen, Bolu'da mezarı başında anıldı.
15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde Bolu Garnizon Şehitliği'nde tören düzenlendi. Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu tarafından dualar edildi. Duaların ardından şehitlerin mezarlarına karanfil bırakıldı. Darbe girişimi sırasında şehit olan polis memuru Ozan Özen de mezarı başında anıldı.
Törene Bolu Valisi Erkan Kılıç, Garnizon Komutan Vekili Piyade Komando İslam Can, Bolu Belediye Başkan Vekili Naci Parlak, İl Emniyet Müdürü Saadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Haluk Saygılı, İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, daire müdürleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ