GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-02-2023 10:40   Güncelleme : 17-02-2023 10:40

6 yıl 9 ay hapisle aranan FETÖ hükümlüsü yakalandı

Emre ÖNCEL/ SAMSUN, (DHA)- SAMSUN'da, FETÖ/PDY'ye yönelik operasyon kapsamında, hakkındaki 6 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan Ü.G. adlı kadın yakalandı. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 'Gazi Turgut Aslan' operasyonları kapsamında yaptıkları takip ve çalışmalarda, FETÖ/PDY'ye müzahir kurumlarda öğretmenlik yapan ve 'ByLock' kullanıcısı olan Ü.G. isimli kadını takibe aldı. Hakkında 6 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan Ü.G., Atakum ilçesinde yakalandı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan ve Samsun Adliyesi'ne sevk edilen Ü.G., çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. FOTOĞRAFLI

6 yıl 9 ay hapisle aranan FETÖ hükümlüsü yakalandı
SAMSUN'da, FETÖ/PDY'ye yönelik operasyon kapsamında, hakkındaki 6 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan Ü.G. adlı kadın yakalandı. 
İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 'Gazi Turgut Aslan' operasyonları kapsamında yaptıkları takip ve çalışmalarda, FETÖ/PDY'ye müzahir kurumlarda öğretmenlik yapan ve 'ByLock' kullanıcısı olan Ü.G. isimli kadını takibe aldı. Hakkında 6 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan Ü.G., Atakum ilçesinde yakalandı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan ve Samsun Adliyesi'ne sevk edilen Ü.G., çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. 

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ