SAĞLIK
Giriş Tarihi : 07-06-2021 14:54   Güncelleme : 07-06-2021 14:54

Ayhan Alptekin'in hastalığı hakkında Eşi Zeynep Şadiye Alptekin konuştu

Yaklaşık 8 aydır tedavi altında olan Sanatçı Ayhan Alptekin'in hastalığı hakkında Eşi Zeynep Şadiye Alptekin turklaz.com sitemize konuştu.

Ayhan Alptekin'in hastalığı hakkında Eşi Zeynep Şadiye Alptekin konuştu

HABER: NECO YARICI-TURKLAZ.COM

8 ay önce geçirmiş olduğu rahatsızlık nedeniyle ilk olarak Recep Tayyip Erdoğan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'inde tedavi altına alınan Alptekin ardından İstanbul Acıbadem hastanesinde 2.etap tedavisi yapıldı.Şuan 1 haftadır Recep Tayyip Erdoğan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Ek Binasında tedavisi devam etmekte.

Müzisyen Ali Altın Rizemedya.com ve Turklaz.com ailesi olarak ziyaret ettiğimiz Sanatçı Ayhan Alptekin'in hastalık sürecini Eşi Zeynep Şadiye Alptekin bizlere aktardı.

Zeynep Şadiye Alptekin; "30 yıllık eşim koca çınar Ayhan Alptekin hastalık süresince sevenlerinin dualarıyla inşallah daha iyiye gidecek ve yine Ayhan hocamızı sahnelerde görüp o güzel sesini dinleyeceğiz"

"1 haftadır Recep Tayyip Erdoğan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Ek Binasında tedavisi devam etmekte,Özellikle onu seven yüzlerce kişi burada olduğumuzu öğrenip geldiler geçmiş olsun dileklerini ilettiler ve iletiyorlar.Nekadar çok seveni olduğunu inanın bu zor süreçte birkezdaha ben,çocuklarım ve ailem yakınen şahit oldular"

Zeynep Şadiye Alptekin:

Daha önceki sosyal medya paylaşımımda da aktardığım gibi;

"Bu zorlu yoğun yorgun vede stres sikintili günlerimizde bizleri dualarına katan hakikatli dostlarına ve sevenlerine , Özellikle Altunizade Acıbadem hastanesi personellerine , Kozyatağı Altunizade personellerine adan zeye kadar ve Prof Dr. Necdet Pamir Hocaya, Prof Dr. Koray Özduman hocaya. Prof Dr. Mehmet Faruk Köse hocaya. Dr Alper Sonkaya hocaya. Kozyatağı Acıbadem Başhekimi Murat Hamit Aytar hocaya Dr Ali Özkeskin hocaya. Dr. Selçuk hocaya.. İstanbul il sağlık müdürü sayın Hasan Basri Velioğlu hocama. Ankara sağlık Bakanlığı doktor personel atama müdürümüze. Rize Milletvekili sayın Muhammet Avcı'ya.sayın Ekrem İmamoğlu'na. Ardeşen AK Partı ilçe teşkilat başkanı sayın Mustafa Terzi'ye. Ardeşen Belediye Başkanımıza. Rize il sağlık Müdürümüze. Rize eğitim ve araştırma hastanesi Başhekimine ve hastane müdürü sayın Rauf beye sanat camiasından çok değerli sanatçı dostlarıma ve özellikle Recebim ve Hülya Polat’a değerli dost Ayhan hocayı bırakmayan Faruk Al ve Engin Yaşar’a ve aileme Ayhan Alptekin ve şahsım adına çocuklarım adına sonsuz teşekkürler hürmetler saygılar sunuyoruz.

Rabbim sizleri zorlukla karşılaştırmasın.

AYHAN ALPTEKİN