RİZE - TRABZON - ARTVİN
Giriş Tarihi : 20-02-2021 12:11   Güncelleme : 20-02-2021 12:19

Aytemiz İle Gültekin Hangi Projeyi Konuştu ?

Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin’i makamında ziyaret etti.

Aytemiz İle Gültekin Hangi Projeyi Konuştu ?

Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin’i makamında ziyaret etti.

Görevde olduğu süre içerisinde Tunca Beldesi’ndeki çalışma ve hizmetlerinde adından söz ettiren Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, beldeye kazandırdığı Dere Ağzı Tesisleri ile bölgeyi turizm merkezi haline getirmeyi amaçlıyor. Projeye ek olarak yakında çok önemli açıklamalarda bulunacak olan Aytemiz, yeni yatırımlarla ilgili DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ile görüştü.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz’e çalışmalarında başarılar dilerken, Tunca Vadisi Dere İçi Yol Projesi başta olmak üzere bölge turizmine ve gelişmesine katkı sunacak her projeyi destekleyeceğini kaydetti.

AHMET NACİ AYTEMİZ: “BÖLGEMİZİN EVLADI HAKAN BAŞKANIMIZIN KATKILARIYLA DAHA GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

İlgi ve alakasından dolayı DOKAP Başkanı Gültekin’e teşekkürlerini ileten Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “DOKAP başkanımız, bölgemizin evladı, Ardeşen’imize ve beldemize sayısız hizmeti geçmiş Hakan Gültekin'i makamında ziyaret ettik. Kendisiyle beldemizle ilgili projelerimizi paylaştık. İnşallah beldemize Hakan Başkanımızın katkılarıyla daha güzel işler yapacağız. Kendisine çıktığı bu kutlu yolda başarılar dileriz. Allah yar ve yardımcısı olsun. İlgi ve alakasından ötürü de kendisine şahsım ve beldem adına teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.

 

“TUNCA’YI MARKA BİR BELDE YAPACAĞIZ”

Aytemiz “Tunca’yı marka bir belde yapmak için çıktığımız bu yolda başta belde halkımız olmak üzere Ardeşenli hemşerilerimin desteklerini her zaman hissettim. Sağ olsunlar, var olsunlar. Turizm, beldemiz için olmazsa olmaz. Doğal güzelliklerimizi yapacağımız yatırımlarla değerlendirerek Tunca Vadisi’ni turizm cennetine dönüştüreceğiz. FormuLaz’ından Dere Ağzı’na, Dere İçi Yol Projesi’nden Turizme kadar Tunca Beldesi, herkesin gezip görmek isteyeceği yerle kalmayıp burada kalıcı olmak isteyecekleri günlerle karşı karşıya kalacağız. Her şey Tunca ve Tuncalı için.” İfadelerini kullandı.

HABER: MUSTAFA ÖZYANIK SONDAKİKARİZE