SPOR
Giriş Tarihi : 13-02-2023 14:04   Güncelleme : 13-02-2023 14:04

Basın mensupları, Trabzonspor-Basel maçını depremzedelere destek için ücretli takip edecek

Selay SAYKAL / TRABZON, (DHA)- Trabzonspor’un UEFA Konferans Ligi Play-Off Turu'nda Basel ile oynayacağı maçı takip edecek basın mensupları, gelirleri depremzedelere bağışlanacak olan müsabakayı bilet alıp, bağış yaparak takip edecek. Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler nedeniyle afetzedelere destek olmak amacıyla UEFA Konferans Ligi Play-Off Turu'ndaki Trabzonspor-Basel maçının gelirleri AFAD’a bağışlanacak. Tüm takım taraftarlarının bilet alabileceği maçı takip edecek basın mensupları da deprem bölgesine yardım yapmak amacıyla kişi başına en az 100 TL ücretle bilet alarak bağışta bulunacak

Basın mensupları, Trabzonspor-Basel maçını depremzedelere destek için ücretli takip edecek
Trabzonspor’un UEFA Konferans Ligi Play-Off Turu'nda Basel ile oynayacağı maçı takip edecek basın mensupları, gelirleri depremzedelere bağışlanacak olan müsabakayı bilet alıp, bağış yaparak takip edecek. 
Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremler nedeniyle afetzedelere destek olmak amacıyla UEFA Konferans Ligi Play-Off Turu'ndaki Trabzonspor-Basel maçının gelirleri AFAD’a bağışlanacak. Tüm takım taraftarlarının bilet alabileceği maçı takip edecek basın mensupları da deprem bölgesine yardım yapmak amacıyla kişi başına en az 100 TL ücretle bilet alarak bağışta bulunacak.
Türkiye Spor Yazarları Derneği (TYSD) Trabzon şubesinden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, Trabzonspor Kulübü'nün karşılaşmanın bilet gelirlerini deprem bölgesine bağışlama kararı almasının ardından basın mensuplarının da isteği üzerine giriş ücreti ödenmesi kararı alındığı belirtildi. Açıklamada, “Tüm basın mensubu meslektaşlarımızı Basel maçına bekliyoruz. Karşılaşmayı basın mensupları, makbuz karşılığında ödemede bulunarak izleyecek. Elde edilen gelir de deprem bölgesine gönderilecek” ifadelerine yer verildi.

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ