GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-09-2022 17:47   Güncelleme : 06-09-2022 17:47

Başkan Bekler: Biz çalışacağız Turhal'ımız kazanacak

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)-  TOKAT'ın Turhal  Belediyesi tarafından cadde ve sokakların modern ve estetik bir görünüme kavuşması için yürütülen, kilitli parke yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. Turhal Belediyesi alt yapısı tamamlanan sokak ve caddelerde park yol ve parke çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, "Alt yapı çalışmaları tamamlanan alanlarda parke, bordür ve park gibi donatıları çalışmalarımız devam ediyor. Bizler, altyapı çalışmalarını tamamlandıktan sonra üst yapıyla ilgili eksiklik bırakmamaya gayret edeceğimize dair bilgi vermiştik. Bununla birlikte  her yağmur yağdığında sıkıntı veren görüntülere fırsat vermemek büyük bir çalışma yaptık. Bizim derdimiz Turhal. Biz çalışacağız Turhal'ımız kazanacak" dedi. (DHA)

Başkan Bekler: Biz çalışacağız Turhal'ımız kazanacak
 TOKAT'ın Turhal  Belediyesi tarafından cadde ve sokakların modern ve estetik bir görünüme kavuşması için yürütülen, kilitli parke yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor. 
Turhal Belediyesi alt yapısı tamamlanan sokak ve caddelerde park yol ve parke çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar hakkında açıklamada bulunan Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, ″Alt yapı çalışmaları tamamlanan alanlarda parke, bordür ve park gibi donatıları çalışmalarımız devam ediyor. Bizler, altyapı çalışmalarını tamamlandıktan sonra üst yapıyla ilgili eksiklik bırakmamaya gayret edeceğimize dair bilgi vermiştik. Bununla birlikte  her yağmur yağdığında sıkıntı veren görüntülere fırsat vermemek büyük bir çalışma yaptık. Bizim derdimiz Turhal. Biz çalışacağız Turhal'ımız kazanacak″ dedi. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ