GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-09-2022 12:11   Güncelleme : 02-09-2022 12:11

Başkan Eroğlu itfaiye ekiplerini ziyaret etti

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)- TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, gece vardiyasında olan İtfaiye Müdürlüğü ekiplerini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediye başkan yardımcıları ile birlikte Tokat İtfaiye Müdürlüğü ekiplerini gece vardiyasında ziyaret etti. İtfaiye ekipleri ile sohbet eden Başkan Eroğlu çalışmaları hakkında bilgi aldı. İtfaiye ekiplerinin başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı vatandaşlara siper olduğunu vurgulayan Başkan Eroğlu, "Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. Vatandaşlarımıza her anlamda önem veren bir anlayış çerçevesinde Tokat Belediyesi olarak, itfaiye ekiplerimizin gerekli tüm teçhizatla donanmış ve günün teknolojik imkanlarından en üst düzeyde faydalanan bir takım haline getirmek için çalışmalarımız sürmektedir.  Tokat Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüz de görev yapan ekiplerimizi gece vardiyasında ziyaret ederek güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik" dedi. (DHA)

Başkan Eroğlu itfaiye ekiplerini ziyaret etti
TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, gece vardiyasında olan İtfaiye Müdürlüğü ekiplerini ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, belediye başkan yardımcıları ile birlikte Tokat İtfaiye Müdürlüğü ekiplerini gece vardiyasında ziyaret etti. İtfaiye ekipleri ile sohbet eden Başkan Eroğlu çalışmaları hakkında bilgi aldı. İtfaiye ekiplerinin başta yangın felaketi olmak üzere, deprem, sel gibi birçok doğal afete karşı vatandaşlara siper olduğunu vurgulayan Başkan Eroğlu, ″Bununla birlikte itfaiyecilik, birçok riski beraberinde taşıyan bir meslek olup beraberinde büyük sorumluluklar getirmektedir. Vatandaşlarımıza her anlamda önem veren bir anlayış çerçevesinde Tokat Belediyesi olarak, itfaiye ekiplerimizin gerekli tüm teçhizatla donanmış ve günün teknolojik imkanlarından en üst düzeyde faydalanan bir takım haline getirmek için çalışmalarımız sürmektedir.  Tokat Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüz de görev yapan ekiplerimizi gece vardiyasında ziyaret ederek güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Çalışma arkadaşlarımıza kolaylıklar diledik″ dedi. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ