GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-12-2022 17:13   Güncelleme : 09-12-2022 17:13

Başkan Eroğlu: Nerede ihtiyaç varsa oradayız

Fatih YILMAZ/TOKAT, (DHA) - TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Malkayası bölgesinde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.  Başkan Eroğlu, "Hemşerilerimizin yaşam konforu için nerede ihtiyaç varsa oradayız" dedi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Malkayası bölgesinde son yıllarda yapılaşmanın hızla artmasından dolayı ortaya çıkan altyapı ve üstyapı ihtiyacını karşılamak için çalışma başlattıklarını dile getirdi

Başkan Eroğlu: Nerede ihtiyaç varsa oradayız
TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Malkayası bölgesinde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.  Başkan Eroğlu, ″Hemşerilerimizin yaşam konforu için nerede ihtiyaç varsa oradayız″ dedi. 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Malkayası bölgesinde son yıllarda yapılaşmanın hızla artmasından dolayı ortaya çıkan altyapı ve üstyapı ihtiyacını karşılamak için çalışma başlattıklarını dile getirdi.
Başkan Eroğlu ″Yaklaşık 20 gündür devam eden çalışma ile Fatih Caddesi'nin devamında yer alan bu bölgemizde 800 metre kanalizasyon ve yağmur suyu altyapısını, 500 metre uzunluğunda içme suyu altyapısını tamamladık. Altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından şimdi kavşak, kaldırım ve bordür çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar da tamamlandıktan sonra önümüzdeki hafta asfalt çalışmasını gerçekleştirerek bu bölünmüş yolu bölgemize kazandıracağız. Şimdiden mahalle halkımız ve bütün hemşerilerimiz için hayırlı olsun″ dedi.  
Tokat'ın birçok noktasında çalışmaların devam ettiğini ifade eden Başkan Eroğlu ″Bir taraftan Tokat'ımıza kazandıracağımız projelerimiz ile ilgili çalışmalarımıza devam ederken, diğer yandan hızla büyüyen şehrimizde ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak için bütün ekiplerimizle sahadayız. Bu bölgeyi hızlı bir şekilde tamamlamak için altyapı ve üstyapı ekiplerimizden 50 kişilik bir ekiple aralıksız çalışıyoruz. Temel ilkemiz hemşerilerimizin yaşam konforu için nerede ihtiyaç varsa oraya ihtiyaç olan hizmeti hızlı bir şekilde ulaştırmaktır″ diye konuştu. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ