GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-07-2022 16:32   Güncelleme : 31-07-2022 16:32

Başkan Eroğlu: Ülkemiz son 20 yılda güzel yerlere geldi

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)- TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. Başkan Eroğlu "Ülkemiz güçlü liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde son yirmi yılda yapılan çalışmalarla güzel noktalara geldi" dedi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ak Parti Tokat Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle temsilcileri toplantısına katılarak Tokat Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Eroğlu toplantıda yaptığı konuşmada ayrıca 2023 seçimleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti'nin güçlü teşkilat yapısını vurgulayarak "Ülkemiz güçlü liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde son yirmi yılda yapılan çalışmalarla güzel noktalara geldi. Hem ülkemizin gelişmesinde hem de Dünya'da söz sahibi olmamızda kendisine yarenlik eden teşkilat mensuplarımızın gayreti liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve kadrolarına güç verdi. Bugünlere kadar gelmemizde teşkilat mensuplarımızın katkıları bizim için çok değerlidir. Bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın riyasetinde sizlerin de gayretiyle bu dava devam ederek, daha güzel noktalara gelecektir'' dedi. 

Başkan Eroğlu: Ülkemiz son 20 yılda güzel yerlere geldi
TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, mahalle temsilcileri ile bir araya geldi. Başkan Eroğlu ″Ülkemiz güçlü liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde son yirmi yılda yapılan çalışmalarla güzel noktalara geldi″ dedi. 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Ak Parti Tokat Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mahalle temsilcileri toplantısına katılarak Tokat Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Eroğlu toplantıda yaptığı konuşmada ayrıca 2023 seçimleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti'nin güçlü teşkilat yapısını vurgulayarak ″Ülkemiz güçlü liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde son yirmi yılda yapılan çalışmalarla güzel noktalara geldi. Hem ülkemizin gelişmesinde hem de Dünya'da söz sahibi olmamızda kendisine yarenlik eden teşkilat mensuplarımızın gayreti liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ve kadrolarına güç verdi. Bugünlere kadar gelmemizde teşkilat mensuplarımızın katkıları bizim için çok değerlidir. Bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın riyasetinde sizlerin de gayretiyle bu dava devam ederek, daha güzel noktalara gelecektir'' dedi. 

Tokat Belediyesi olarak Tokat'ın gelişmesi, güzelleşmesi için çalıştıklarını söyleyen Başkan Eroğlu, ″Ak Parti belediyeciliği ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ülkemize sağladığı kazanımları bizler de aynı vizyonla Tokat'ımızda gerçekleştirmek için gayret ediyoruz. Bir taraftan söz verdiğimiz projeleri hayata geçirirken diğer taraftan mahallelerimizdeki eksikleri gidermeye çalışıyoruz. İnsanlarımızın sorunlarına çözümler üretmeye, şehrimiz insanının mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamaları için çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz. Tokat'ımızda sanayi sitemizi inşa ediyoruz. Büyük bir içme suyu barajı yapıyoruz. Gümenek Millet Bahçemiz ile ilgili çalışmalarımız başladı. Önümüzdeki yıl tamamladığımızda Tokat'ımızın hizmetinde olacak, Tokat'ımızın bir güzelliği olarak tamamladığımız projelerimiz arasındaki yerini alacak. Önümüzdeki birkaç ay içerinde Kaledibi kentsel dönüşüm ile ilgili bir atılımız yapacağımızın müjdesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Tamamladığımız birçok projemiz, devam ettiğimiz projelerimiz ve hedeflediğimiz projelerin hayata geçirilmesi ile Tokat'ımızı geleceğe taşımak için durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz″ diye konuştu. (

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ