GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-12-2022 11:57   Güncelleme : 26-12-2022 11:57

Başkan Eroğlu: Yağmur çamur demeden Tokat için çalışıyoruz

Fatih YILMAZ/TOKAT, (DHA) - TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kentte devam eden asfaltlama, altyapı ve yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek başladı. Başkan Eroğlu, "Yağmur çamur demeden, Tokatımız için çalışıyoruz" dedi. Tokat Belediyesi yaklaşan kış şartlarına karşın şehrin birçok noktasında altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ediyor. Haftaya saha çalışmalarını yerinde inceleyerek başlayan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ilk olarak Malkayası bölgesinde tamamlanan asfalt çalışması hakkında bilgi verdi. Başkan Eroğlu "Şehrimizin büyümesi, yeni konutların inşa edilmesiyle birlikte nüfus yoğunluğunun artış gösterdiği Malkayası bölgesi adı verilen Fatih Caddesi'nin devamında yer alan bu bölgemizde 800 metre kanalizasyon ve yağmur suyu altyapısını, 500 metre uzunluğunda ise içme suyu altyapısını tamamladıktan sonra asfaltlama işlemini de gerçekleştirdik. Burada yaşayan hemşerilerimize ve Tokat'ımıza hayırlı olsun" dedi. Daha sonra Güneşli Mahallesi'ndeki çalışmaları inceleyen Başkan Eroğlu "Güneşli Mahallemizde de yaklaşık bir kilometrelik alanda asfalt öncesi yol düzenleme ve dolgu çalışmalarımızı tamamladık. Yıl bitmeden burada da asfalt çalışmamızı tamamlayacağız. Yine burada yeni konutlar inşa ediliyor. Nüfus yoğunlaşıyor. Ortaya çıkan altyapı ve üstyapı çalışmalarını hemşerilerimiz için gerçekleştiriyoruz" dedi

Başkan Eroğlu: Yağmur çamur demeden Tokat için çalışıyoruz
TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, kentte devam eden asfaltlama, altyapı ve yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek başladı. Başkan Eroğlu, ″Yağmur çamur demeden, Tokatımız için çalışıyoruz″ dedi. 
Tokat Belediyesi yaklaşan kış şartlarına karşın şehrin birçok noktasında altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ediyor. Haftaya saha çalışmalarını yerinde inceleyerek başlayan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ilk olarak Malkayası bölgesinde tamamlanan asfalt çalışması hakkında bilgi verdi. Başkan Eroğlu ″Şehrimizin büyümesi, yeni konutların inşa edilmesiyle birlikte nüfus yoğunluğunun artış gösterdiği Malkayası bölgesi adı verilen Fatih Caddesi'nin devamında yer alan bu bölgemizde 800 metre kanalizasyon ve yağmur suyu altyapısını, 500 metre uzunluğunda ise içme suyu altyapısını tamamladıktan sonra asfaltlama işlemini de gerçekleştirdik. Burada yaşayan hemşerilerimize ve Tokat'ımıza hayırlı olsun″ dedi. 
Daha sonra Güneşli Mahallesi'ndeki çalışmaları inceleyen Başkan Eroğlu ″Güneşli Mahallemizde de yaklaşık bir kilometrelik alanda asfalt öncesi yol düzenleme ve dolgu çalışmalarımızı tamamladık. Yıl bitmeden burada da asfalt çalışmamızı tamamlayacağız. Yine burada yeni konutlar inşa ediliyor. Nüfus yoğunlaşıyor. Ortaya çıkan altyapı ve üstyapı çalışmalarını hemşerilerimiz için gerçekleştiriyoruz″ dedi.
Gezirlik Mahallesi'nde ulaşımı daha güvenli hale getirmek için yapılan yol genişletme çalışmaları kapsamındaki perde duvar çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Eroğlu, buradaki incelemelerinin ardından Doğukent Mahallesi TOKİ bölgesinde devam eden yol genişletme ve yeni yol açma çalışmalarını takip etti.
Başkan Eroğlu burada yaptığı açıklamada ″TOKİ konutlarında yaşayan vatandaşlarımızdan talepler vardı. Bunun yanında yeni yapılacak TOKİ konutları için de ihtiyaç olmasıyla birlikte burada yeni yol açma ve genişletme çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hemşerilerimizin daha güvenli ve konforlu hizmete ulaşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz″ diye konuştu. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ