GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2022 18:30   Güncelleme : 08-09-2022 18:30

Başkan Eroğlu: Zabıta personelimiz belediyemizin görünen yüzüdür

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)- TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Zabıta Haftası nedeniyle, görev zabıta personeli ile bir araya geldi. Başkan Eroğlu, öz verili çalışmalarından dolayı zabıta personeline teşekkür ederek, "Zabıta personelimiz belediyemizin görünen yüzüdür" dedi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Zabıta Haftası münasebetiyle Tokat Belediyesi'nde görev yapan zabıta personeli ile bir araya geldi. Zabıta Haftası münasebetiyle düzenlenen yemekte zabıta personeline konuşan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu konuşmasına zabıta personelinin haftasını kutlayarak başladı. Başkan Eroğlu konuşmasında şunları söyledi

Başkan Eroğlu: Zabıta personelimiz belediyemizin görünen yüzüdür
TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Zabıta Haftası nedeniyle, görev zabıta personeli ile bir araya geldi. Başkan Eroğlu, öz verili çalışmalarından dolayı zabıta personeline teşekkür ederek, ″Zabıta personelimiz belediyemizin görünen yüzüdür″ dedi. 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Zabıta Haftası münasebetiyle Tokat Belediyesi'nde görev yapan zabıta personeli ile bir araya geldi. Zabıta Haftası münasebetiyle düzenlenen yemekte zabıta personeline konuşan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu konuşmasına zabıta personelinin haftasını kutlayarak başladı. Başkan Eroğlu konuşmasında şunları söyledi: ″Zabıta personelimiz belediyemizin görünen yüzüdür. Zabıta denilince akla ilk anda çarşı pazar düzeni gelse de görevi ve değeri sadece bununla sınırlı değildir. Zabıta yolda kalmışın, darda kalmışın yanındadır. 196 yıllık bir geçmişe sahip zabıta teşkilatı şehirlerde düzenin ve esenliğin koruyucusudur. Zor zamanda varlığını hissettiren bir yardımcıdır. Bu vesileyle bilhassa pandemi döneminin zorluklarının atlatılması için belediyemizce yapılan çalışmalarda fedakâr gayretleriniz için sizleri tebrik ediyorum″ dedi.
Başkan Eroğlu hemşerilerinin gıdaya ulaşımında hijyen ve düzen konusunu önemsediklerini belirterek, ″Yapılan periyodik çalışmalarla halkımızın bu konudaki beklentilerinin karşılandığını ve şikâyetlerin asgari düzeyde gerçekleştiğini görüyoruz″ dedi .
Son zamanlarda vatandaşlardan kaldırım işgallerine karşı daha fazla tedbir alınması yönünde talepler geldiğini dile getiren Başkan Eroğlu, vatandaşların bu taleplerinin karşılanması noktasında çalışmaların yoğunlaştırılmasının gerektiğine dikkat çekti. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ