GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-11-2022 15:13   Güncelleme : 17-11-2022 15:13

Başkan Eroğlu'ndan emekli personele plaket

Fatih YILMAZ/TOKAT, (DHA) - TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünden emekli olan personele plaket takdim etti. Park Bahçeler Müdürlüğünden kısa süre önce emekli olan Adem Uçar, Hasan Demirel, Şükrü Güzey, Mustafa Bozdemir ve Yılmaz Tar, Park Bahçeler Müdürlüğünün düzenlediği organizasyonla Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve çalışma arkadaşları ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu emekli olan personellere Tokat halkı adına minnettarlığını sunarak plaket takdim etti. Eroğlu "Öncelikle hepinize Cenabı Allah'tan sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Sizler, bizler belediyemizde çalışan, şehrimiz için güzellikler oluşturmaya gayret eden insanlarız. Bugün burada müdürlüğümüzün organizasyonu ile Tokat için emek vermiş dostlarımızla birlikteyiz. Belediyemizde yıllarca emek vermiş dostlarımız çalışma arkadaşlarımız şimdi emeklilik hayatına geçtiler. Ama belediyecilik yoğun tempo ile çalışılan bir alan olduğu için emekli de olsalar belediyecilik duygusunu içlerinde taşımaya devam edeceklerini biliyorum. O yüzden yıllarca birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı biz halen aramızda sayıyoruz. Vefa duygusu önemli bir duygudur. Onlar emeklilik hayatına geçseler de bizler kendilerine hem bir vefa hem de teşekkür duygularımızı sunmak üzere buradayız. Kendilerine sağlık ve huzur içerisinde aileleri ile birlikte güzel bir hayat dilerken, değerli çalışma arkadaşlarıma da işlerinde kolaylık ve başarılar diliyorum" dedi. (DHA)

Başkan Eroğlu'ndan emekli personele plaket
TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünden emekli olan personele plaket takdim etti. 
Park Bahçeler Müdürlüğünden kısa süre önce emekli olan Adem Uçar, Hasan Demirel, Şükrü Güzey, Mustafa Bozdemir ve Yılmaz Tar, Park Bahçeler Müdürlüğünün düzenlediği organizasyonla Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve çalışma arkadaşları ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu emekli olan personellere Tokat halkı adına minnettarlığını sunarak plaket takdim etti. Eroğlu ″Öncelikle hepinize Cenabı Allah'tan sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Sizler, bizler belediyemizde çalışan, şehrimiz için güzellikler oluşturmaya gayret eden insanlarız. Bugün burada müdürlüğümüzün organizasyonu ile Tokat için emek vermiş dostlarımızla birlikteyiz. Belediyemizde yıllarca emek vermiş dostlarımız çalışma arkadaşlarımız şimdi emeklilik hayatına geçtiler. Ama belediyecilik yoğun tempo ile çalışılan bir alan olduğu için emekli de olsalar belediyecilik duygusunu içlerinde taşımaya devam edeceklerini biliyorum. O yüzden yıllarca birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı biz halen aramızda sayıyoruz. Vefa duygusu önemli bir duygudur. Onlar emeklilik hayatına geçseler de bizler kendilerine hem bir vefa hem de teşekkür duygularımızı sunmak üzere buradayız. Kendilerine sağlık ve huzur içerisinde aileleri ile birlikte güzel bir hayat dilerken, değerli çalışma arkadaşlarıma da işlerinde kolaylık ve başarılar diliyorum″ dedi. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ