GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-07-2022 13:46   Güncelleme : 14-07-2022 13:46

Başkan Eroğlu'ndan yoğun bayram mesaisi

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA) - TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kurban Bayramında Tokat ve ilçelerinde bayramlaşma programlarına katılarak vatandaşlarla bayramlaştı. Kurban Bayramını yoğun bir mesai ile geçiren Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu bayramın ilk gününde Tokat Meydanında düzenlenen resmi bayramlaşma programında il protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra Tokat Şehitliğinde şehitlerin kabirlerini ziyaret ederek dua etti. Şehitlik ziyaretinin ardından hastanelerde yatan hastalar ve görevi başında bulunan sağlık personellerinin bayramlarını kutlayan Başkan Eroğlu, daha sonra görevi başındaki güvenlik güçleri ve itfaiye personellerinin bayramlarını kutladı. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bayramın ikinci gününde Tokat merkez ve ilçelerinde bulunan gazetecilerin bayramlarını kutlayarak gazetecilerle sohbet etti. Tokat merkezde bayramlaşma programlarını Ak Parti Tokat İl Başkanlığının düzenlediği bayramlaşma programına katılarak tamamlayan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt'la birlikte Pazar, Zile, Turhal ve Almus Ak Parti ilçe teşkilatlarının düzenledikleri programlara katılarak partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı

Başkan Eroğlu'ndan yoğun bayram mesaisi
TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Kurban Bayramında Tokat ve ilçelerinde bayramlaşma programlarına katılarak vatandaşlarla bayramlaştı. 
Kurban Bayramını yoğun bir mesai ile geçiren Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu bayramın ilk gününde Tokat Meydanında düzenlenen resmi bayramlaşma programında il protokolü, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra Tokat Şehitliğinde şehitlerin kabirlerini ziyaret ederek dua etti. Şehitlik ziyaretinin ardından hastanelerde yatan hastalar ve görevi başında bulunan sağlık personellerinin bayramlarını kutlayan Başkan Eroğlu, daha sonra görevi başındaki güvenlik güçleri ve itfaiye personellerinin bayramlarını kutladı. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bayramın ikinci gününde Tokat merkez ve ilçelerinde bulunan gazetecilerin bayramlarını kutlayarak gazetecilerle sohbet etti. Tokat merkezde bayramlaşma programlarını Ak Parti Tokat İl Başkanlığının düzenlediği bayramlaşma programına katılarak tamamlayan Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt'la birlikte Pazar, Zile, Turhal ve Almus Ak Parti ilçe teşkilatlarının düzenledikleri programlara katılarak partililer ve vatandaşlarla bayramlaştı.
Bayram sevincini Tokat merkez ve ilçelerinde bulunan vatandaşlarla paylaşmaktan mutlu olduğunu dile getiren Başkan Eroğlu şunları söyledi:
″Bayramlar bizim için sılayı rahim günleri. Bu bayramda da her bayramda olduğu gibi Tokatlı hemşerilerimizle bir araya geldik, bayram sevincini birlikte yaşadık. Gurbetten sılaya gelen Tokatlı hemşerilerimizin Kanal Tokat ve diğer hazırladığımız alanlarda bayramlarını neşe içerisinde geçirdiklerini görmekten mutlu olduk. Bizim hedefimiz gelen misafirlerimizin her ziyaretlerinde daha da gelişmiş, güzelleşmiş bir Tokat bulmaları, gurur duyacakları bir şehir inşa etmek.″ (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ