GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-01-2023 13:12   Güncelleme : 03-01-2023 13:12

Başkan Eroğlu yılın ilk bebeğini ziyaret etti 

Fatih YILMAZ/TOKAT, (DHA) - TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 2023 yılının Tokat'ta doğan ilk bebeği Zeynep Asel'in ailesini ziyaret etti

Başkan Eroğlu yılın ilk bebeğini ziyaret etti 
TOKAT Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 2023 yılının Tokat'ta doğan ilk bebeği Zeynep Asel'in ailesini ziyaret etti.
Tokat'ta yaşayan Orhan ve Semra Yıldırım çiftinin üçüncü çocuğu olan Zeynep Asel, 2023 yılının ilk saatlerinde Tokat Devlet Hastanesinde dünyaya geldi. Orhan ve Semra Yıldırım çifti 2023 yılının Tokat'ta doğan ilk bebeği olan kızlarına Zeynep Asel adını verdi. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ailenin sevincini paylaştı.
Aileyi evlerinde ziyaret eden Başkan Eroğlu ″Orhan kardeşim iki erkek evlattan sonra Rabbim sizlere güzel bir kız evlat verdi. 2023 yılının ilk bebeği. Evladımızın Allah bahtını açık etsin. Hem ailesine hem de ülkemize hayırlı bir evlat olsun. Rabbim bütün evlatlarımızı her türlü kötülükten korusun, bahtlarını açık etsin″ dedi.
Semra ve Orhan Yıldırım çifti ile bir süre sohbet eden Başkan Eroğlu, Zeynep Asel'in ağabeylerine de oyuncak hediye etti.  
Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren baba Murat Yıldırım ″İki erkek evlattan sonra bir kız çocuğumuzun dünyaya gelmesi bizleri mutlu etti, çok güzel bir duygu. Belediye Başkanımıza bizleri ziyaret ettiği, sevincimizi paylaştığı için çok teşekkür ederim″ diye konuştu. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ