GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-08-2022 15:53   Güncelleme : 13-08-2022 15:53

Başkan Karagöl'den mahalle ziyareti

TOKAT, (DHA) - TOKAT'ın Erbaa ilçesi Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl mahalle gezilerine devam ediyor. Başkan Karagöl, "Hemşehrilerimizin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulunuyoruz" dedi. Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl teknik ekibi ile birlikte sorunları yerinde tespit etmek için mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Karagöl, TOKİ konutlarında bina yöneticileri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Karagöl, "TOKİ konutlarında hemşehrilerimiz ve bina yöneticilerimizle bir araya gelerek sohbet ettik. Hemşehrilerimizin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulunduk. Bizleri misafir eden kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyor, ilettikleri sorun ve taleplerin takipçisi olacağımızı ifade ediyorum" dedi. (DHA)

Başkan Karagöl'den mahalle ziyareti
TOKAT'ın Erbaa ilçesi Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl mahalle gezilerine devam ediyor. Başkan Karagöl, ″Hemşehrilerimizin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulunuyoruz″ dedi. 
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl teknik ekibi ile birlikte sorunları yerinde tespit etmek için mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Karagöl, TOKİ konutlarında bina yöneticileri ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Başkan Karagöl, ″TOKİ konutlarında hemşehrilerimiz ve bina yöneticilerimizle bir araya gelerek sohbet ettik. Hemşehrilerimizin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek istişarelerde bulunduk. Bizleri misafir eden kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyor, ilettikleri sorun ve taleplerin takipçisi olacağımızı ifade ediyorum″ dedi. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ