SPOR
Giriş Tarihi : 19-02-2023 17:23   Güncelleme : 19-02-2023 17:23

Boluspor ve Düzcespor depremzedeler için oynadı 

Murat KÜÇÜK / BOLU, (DHA) - Boluspor ile Düzcespor arasında depremzedelere yardım amacıyla düzenlenen karşılaşmada elde edilen gelir, depremzede vatandaşlar için kullanılmak üzere bağışlandı. Spor Toto 1'inci Lig’de mücadele eden Boluspor ile TFF 2'nci Lig’de yer alan Düzcespor arasında, depremzedelere yardım amacıyla maç düzenlendi. Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanan karşılaşmaya iki takımın oyuncuları da “Yaralarımızı birlikte saracağız” yazılı siyah tişörtler ve pankartla çıktı. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için saygı duruşunda bulunulmasıyla başlayan karşılaşma boyunca, depremde etkilenen 11 ilin plaka numaraları, dakika göstergesine yansıdığında, şehirlerin isimleri anons edildi. Yardım maçının tek golünü 54’üncü dakikada Bolusporlu oyuncu Safa Kınalı kaydetti. 4 bin bilet satışından elde edilen 250 bin 908 liralık gelir, depremzede vatandaşlar için kullanılmak üzere bağışlandı. 

Boluspor ve Düzcespor depremzedeler için oynadı 
Boluspor ile Düzcespor arasında depremzedelere yardım amacıyla düzenlenen karşılaşmada elde edilen gelir, depremzede vatandaşlar için kullanılmak üzere bağışlandı. 
Spor Toto 1'inci Lig’de mücadele eden Boluspor ile TFF 2'nci Lig’de yer alan Düzcespor arasında, depremzedelere yardım amacıyla maç düzenlendi. Bolu Atatürk Stadyumu’nda oynanan karşılaşmaya iki takımın oyuncuları da “Yaralarımızı birlikte saracağız” yazılı siyah tişörtler ve pankartla çıktı. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için saygı duruşunda bulunulmasıyla başlayan karşılaşma boyunca, depremde etkilenen 11 ilin plaka numaraları, dakika göstergesine yansıdığında, şehirlerin isimleri anons edildi. Yardım maçının tek golünü 54’üncü dakikada Bolusporlu oyuncu Safa Kınalı kaydetti. 4 bin bilet satışından elde edilen 250 bin 908 liralık gelir, depremzede vatandaşlar için kullanılmak üzere bağışlandı. 

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 
-Oyuncuların pankartla sahaya çıkması 
-Saygı duruşu 
-Taraftarlardan görüntüler 
-Karşılaşmadan görüntü 

()

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ