KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 29-03-2021 17:43   Güncelleme : 29-03-2021 17:43

Çayelili oyuncu Feyyaz Şerifoğlu dizisi 1 Nisan Tahihinde başlıyor

Burcu Biricik ile Rizeli oyuncu Feyyaz Şerifoğlu'nun başrollerini paylaşacağı Camdaki Kız dizisinin bilinmeyen hikayesi şaşırttı. İşte güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle ekrana gelecek Camdaki Kız'ın bilinmeyen hikayesi...

Çayelili oyuncu Feyyaz Şerifoğlu dizisi 1 Nisan Tahihinde başlıyor

Başrollerini Burcu Biricik ile Feyyaz Şerifoğlu'nun canlandıracağı Kanal D ekranlarının heyecanla beklenen dizisi Camdaki Kız dizisinin bilinmeyen hikayesi ortaya çıktı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun Masumlar Apartmanı ve Kırmızı Oda'nın ardından aynı isimli romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız dizisi gündem oldu.

Başrolünü Burcu Biricik'in canlandıracağı Camdaki Kız dizisinde izleyici ekrana kilitleyecek bir aşk hikayesi işlenecek.

Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosu

Burcu Biricik’in Nalan karakterini canlandırdığı Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek yer alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor.

Camdaki Kız dizisinin konusu

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Neresi? - Dizi Oyuncu

FEYYAZ ŞERİFOĞLU KİMDİR?
Feyyaz Şerifoğlu, 1991'de Çayelinde doğmuştur. O Ses Türkiye yarışmasında katılan "Gidene" şarkısıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Kırmızı Oda dizinde canlandırdığı Can karakteri ile hayran kitlesini artıran Şerifoğlu, Tekirdağ Çorlu'da Tekstil Mühendisliği mezunudur.

Ajda Pekkan'ın sesi ile dikkatini çekti. Uzun süre Ajda Pekkan'ın vokalistliğini yapan Feyyaz'ın "Gidene" adlı ilk single'ına çektiği klip, YouTube'da 1 milyon izlenme sayısına ulaştı.

Camdaki Kız'ın Kadrosu Efsane! Başroller Bile Kırmızı Oda Dizisini  Anımsatacak! Bir Yazar 4 Dizi! Geliyor… - Haberler Ankara

Neco YarıcıNeco Yarıcı