GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-02-2023 00:38   Güncelleme : 24-02-2023 00:38

Deprem bölgesine giden TIR refüje çarptı, yardım malzemeleri yola saçıldı

Tezcan SOLMAZ/ DÜZCE, (DHA)- DÜZCE'nin Kaynaşlı ilçesinde, deprem bölgesine yardım taşıyan TIR, refüje girerek trafoya çarptı. Yardım paketleri çevreye saçılırken, yaralanan sürücü ise hastaneye kaldırıldı. Kaza, gece saatlerinde TEM yolu Kaynaşlı mevkisinde meydana geldi. Deprem bölgesine çocuk bezi, hasta bezi ve hijyen malzemesi taşıyan Hamit Şahin yönetimindeki 06 KFG 83 plakalı TIR, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu refüje girdi. TIR, refüjde bulunan aydınlatma direklerinin bağlı olduğu trafoya çarptı. Kazada TIR sürücüsü Hamit Şahin yaralanırken, dorsedeki yardım paketleri ise çevreye saçıldı. İhbar üzerine gelen sağlık ekibi, yaralanan Şahin’i Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Yardım paketleri ise ekipler tarafından toplanarak araca yüklendi. Trafonun onarımı için de çalışma yapıldı. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı. (DHA)

Deprem bölgesine giden TIR refüje çarptı, yardım malzemeleri yola saçıldı
 DÜZCE'nin Kaynaşlı ilçesinde, deprem bölgesine yardım taşıyan TIR, refüje girerek trafoya çarptı. Yardım paketleri çevreye saçılırken, yaralanan sürücü ise hastaneye kaldırıldı. 
Kaza, gece saatlerinde TEM yolu Kaynaşlı mevkisinde meydana geldi. Deprem bölgesine çocuk bezi, hasta bezi ve hijyen malzemesi taşıyan Hamit Şahin yönetimindeki 06 KFG 83 plakalı TIR, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu refüje girdi. TIR, refüjde bulunan aydınlatma direklerinin bağlı olduğu trafoya çarptı. Kazada TIR sürücüsü Hamit Şahin yaralanırken, dorsedeki yardım paketleri ise çevreye saçıldı. İhbar üzerine gelen sağlık ekibi, yaralanan Şahin’i Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Yardım paketleri ise ekipler tarafından toplanarak araca yüklendi. Trafonun onarımı için de çalışma yapıldı. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ