GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-02-2023 16:14   Güncelleme : 22-02-2023 16:14

Depremde annesini kaybeden doktordan duygulandıran paylaşım

Ahmet BAYRAK/ORDU, (DHA) - KAHRAMANMARAŞ merkezli iki büyük depremin etkilediği 11 ilden biri olan Hatay'da enkaz altında hayatını kaybeden Zeynep Kaptan'ın doktor olan oğlu Tarık Kaptan, sosyal medyadan yaptığı "Kardeşlerim ile ananıza sahip çıkın, bırakmayın sözünü tutamadım" paylaşımı duygulandırdı. 

Depremde annesini kaybeden doktordan duygulandıran paylaşım
KAHRAMANMARAŞ merkezli iki büyük depremin etkilediği 11 ilden biri olan Hatay'da enkaz altında hayatını kaybeden Zeynep Kaptan'ın doktor olan oğlu Tarık Kaptan, sosyal medyadan yaptığı ″Kardeşlerim ile ananıza sahip çıkın, bırakmayın sözünü tutamadım″ paylaşımı duygulandırdı. 

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ile 7.6 büyüklüğündeki depreme Hatay'daki evinde yakalanan Zeynep Kaptan, enkaz altına kalarak hayatını kaybetti. Kaptan'ın Ordu'da özel bir hastanede Acil Tıp Hekimi olarak görev yapan oğlu Dr. Tarık Kaptan, annesinin vefatının ardından sosyal medya üzerinden duygu yüklü paylaşımda bulundu. Paylaşımında ″Özür dilerim, yanında olamadım, yetişemedim. Kardeşlerim ile ananıza sahip çıkın, bırakmayın sözünü tutamadım. Karıncayı incitmekten ar ederdin ince ruhlu, düşünceli anam. Hakkını helal et. Mekanın cennet olsun anacağın″ ifadelerine yer veren Kaptan, okuyanların yüreklerini sızlattı. (

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ