RİZE - TRABZON - ARTVİN
Giriş Tarihi : 18-02-2021 02:01   Güncelleme : 18-02-2021 02:10

ESKİÇIRAK PETROL DEZENFEKTE HİZMETİNE DEVAM EDİYOR

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın il il Korona virüs vaka oranlarını açıklaması ile salgında Rize’nin Türkiye genelinde vaka sayısı olarak 2. sırada açıklamıştı.Alpet Eskiçırak Petrol bünyesinde, Pazar,Ardeşen,Çayeli ve Fındıklı Şoförler Odası,Minibüsçüler Kooperatifi işbirliği ile “ Dezenfektan” hizmeti ile birlikte belgeleri yasalara uygun şekilde hazırlayıp müşterilerine sunmakta,ayrıca bu hizmeti yine “Ücretsiz” tüm araç sahiplerine yapılmaya devam ediyor.

ESKİÇIRAK PETROL DEZENFEKTE HİZMETİNE DEVAM EDİYOR

Eskiçırak Petrol bünyesinde  “Ücretsiz  Dezenfektan” hizmeti ile birlikte belgeleri yasalara uygun şekilde hazırlayıp müşterilerine sunmakta,ayrıca bu hizmeti yine “Ücretsiz” tüm araç sahiplerine yapılmakta.

 Bu hizmetlerin yanında,vatandaşlara “Ücretsiz Maske” hizmetide aralıksız devam etmekte. 

 


Eskiçırak Petrol bünyesinde yapılan bu hizmete destek veren  Pazar,Ardeşen,Çayeli ve Fındıklıo Şoförler Odası,Minibüsçüler Kooperatifi ,ortak yapmış oldukları açıklamada 

"Aldığımız önlemler,sunduğumuz hizmetler ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz"
"Yaşanan bu sıkıntılı sürecin bir an önce bitmesini, hayatın normal akışına dönmesini temenni ediyoruz"

Eskiçırak Petrol ile yapmış olduğumuz işbirliği ile istasyona gelen tüm araçlara "ÜCRETSİZ DEZENFEKTE" yapılmaya devam edeceğini,Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulmasının önemine bir kez daha vurgu yapmak istiyoruz.
"Tüm vatandaşlarımıza sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyoruz " dediler.

ARDEŞEN,PAZAR,ÇAYELİ,FINDIKLI Şoförler odası,Minibüsçüler Kooperatifi.

ESKİÇIRAK PETROL 
HAMİDİYE / PAZAR / RİZE