RİZE - TRABZON - ARTVİN
Giriş Tarihi : 27-03-2021 21:37   Güncelleme : 27-03-2021 21:37

HAKAN BUÇAN:100 koli teslim aldık

İHH iyilik kervanı, desteklerinizle, her yıl olduğu gibi bu Ramazan da yükleri hafifletmek ve dertlere derman olmak için yola çıkıyor.Sağlık Sen Rize Şubesi Kaçkar Devlet Hastanesi İş Yeri Temsilcisi Hakan Buçan ARDEŞEN VE PAZARDA dağıtımını yapmak üzere 100 koli teslim aldık açıklamasında bulundu

HAKAN BUÇAN:100 koli  teslim aldık

Sağlık Sen Rize Şubesi Kaçkar Devlet Hastanesi İş Yeri Temsilcisi Hakan Buçan açıklamsında;

Ramazan ayına yaklaşırken ,ramazan sofralarında dua olmak en hayirlisi bu vesile ile Rize IHH Başkanı Fatih EMİROĞLU başkanımdan ARDEŞEN VE PAZARDA dağıtımını yapmak üzere 100 koli teslim aldık..Hayırlısı ile kolilerimizi Ramazana sofralarına huzur ve bereket olması dileğiyle teslimatlarımızı yaptık...Bu vesile ile Rize İHH ekibine hayırlarından dolayı teşekkuler..

Fotoğraf açıklaması yok.

Fotoğraf açıklaması yok.


 


Bereket mevsimi Ramazan için hazırlıklarımız devam ediyor. Salgın tüm dünyada etkisini devam ettirirken ihtiyaç sahiplerinin omzundaki yük de arttı. İHH iyilik kervanı, desteklerinizle, her yıl olduğu gibi bu Ramazan da yükleri hafifletmek ve dertlere derman olmak için yola çıkıyor.

Bu yıl ülkemiz ile birlikte 50 ülkede ihtiyaç sahiplerine yardımlarımızı ulaştıracağız. Desteklerinizle, ülkemiz ve dünyanın farklı yerlerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşacak kumanya paketleri, aileleri sahur ve iftar sofralarında bir araya getirecek. Bir ailenin bir aylık ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlanan kumanya paketleri, bölgenin ihtiyaç durumuna göre belirlenen temel gıda maddelerinden oluşuyor.

2020 Ramazan ayında kumanya bağışlarınızla, farklı coğrafyalardaki 1 milyondan fazla ihtiyaç sahibi Ramazan’da sahur ve iftar sofrası kurabildi.

175 TL ile bir aileye kumanya paketi hediye edebilir, Ramazan boyunca sofra kurmasına siz vesile olabilirsiniz.