GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-09-2023 16:43   Güncelleme : 08-09-2023 16:43

Hepsiburada ile DeFacto Kids 2023 Okula Dönüş koleksiyonunu tanıttı

Hepsiburada ile DeFacto Kids 2023 Okula Dönüş koleksiyonunu tanıttı

İSTANBUL (AA) - DeFacto’nun, okula dönüş konseptiyle çocuklara okulda hem şık hem de rahatlık sunan koleksiyonu, Hepsiburada iş birliğiyle tanıtıldı.

Hepsiburada'dan yapılan açıklamaya göre, 0-14 yaş çocuklar için tasarlanan yeni sezon koleksiyonuna hem Defacto mağazalarında hem de Hepsiburada üzerinden satışa sunuluyor.

Koleksiyonda, kız çocukları için 7, erkek çocukları için 5 farklı konsept yer alırken, kızlar için Harvard, erkekler için ise NBA Lisanslı ürünler dikkati çekiyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Hepsiburada Kategori Grup Başkan Yardımcısı Mazhar Özsoy, Defacto, Hepsiburada’nın moda kategorisinde yer alan en kıymetli markalardan biri olduğunu belirtti.

Özsoy, şunları kaydetti:

"Özellikle Türkiye’nin milli e-ticaret takımı olarak yerli bir marka ile bugün ikinci kez yeni koleksiyon lansmanını gerçekleştirmek, sürdürülebilir iş partnerliğimiz için de ayrıca anlamlı. Bugün birlikte sunduğumuz Defacto Kids koleksiyonu şıklığın yanı sıra çocuklarımızın sağlığı düşünülerek özel testlerden geçirilen ürünlerden oluşuyor. Bu anlamda en kaliteli tasarımları elde etmek için birçok test ve ar-ge aşamasından geçen bu koleksiyonu çocuklarıyla buluşturmak isteyenleri Hepsiburada’ya bekliyoruz."

DeFacto Kids&Baby Genel Müdür Yardımcısı Funda Çaylak Küçükmeriç ise "Değerli iş ortağımız Hepsiburada ile birlikte sizlerle DeFacto Kids‘2023 Okula Dönüş koleksiyonumuzu tanıtmaktan büyük mutluluk duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

DeFacto Kids ekibi olarak bu yoğun dönem içerisinde annelerimizin giyim alışverişinde hayatlarını kolaylaştırmak ve alışveriş konforunu arttırmayı kendilerine ilke edindiklerini belirten Küçükmeriç, "Bu konforu yaratırken de ana hedefimiz; tarzıyla fark yaratan, çevresindekilere wow dedirten, modayı dünyasına yansıtan çocukların markası olmaktı. Bugün burada tüm hayallerimizi ve hedeflerimizi hayata geçirdiğimiz koleksiyonumuz ile karşınızdayız." açıklamasında bulundu.

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ