GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-05-2023 16:17   Güncelleme : 23-05-2023 16:17

Huawei ″Enterprise Roadshow″ 2023 Türkiye turu tamamlanıyor

Tanıtım aracı İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da Huawei müşterileri, iş ortakları ve akademik kurumlarla buluştu

Huawei ″Enterprise Roadshow″ 2023 Türkiye turu tamamlanıyor

İSTANBUL (AA) - Huawei "Enterprise Roadshow", 22 Avrupa ülkesini kapsayan tanıtım etkinlikleri çerçevesinde, dijitalleşme, sürdürülebilirlik ve verimlilik özelindeki Huawei çözümlerinin tanıtımını gerçekleştiriyor.

Şirket açıklamasına göre, Huawei, bu yılki Enterprise Roadshow etkinliğinin ana temasını "dijital ve yeşil teknolojilerle yeni değerler yaratmak" olarak belirledi. Demo aracı, tanıtım turuna 22 Mart'ta Fransa'dan başladı.

Birçok Avrupa ülkesini ziyaret eden Huawei Europe Enterprise Roadshow turunun Türkiye bölümü tamamlanıyor. 16-25 Mayıs tarihleri arasında İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da, Huawei müşterileri, iş ortakları ve akademik kurumlarla buluşan tanıtım aracı, Huawei Kurumsal iş Grubu'nun sunduğu en güncel ürün çözümlerle birlikte, bu çözümlerin dijitalleşme sürecine yönelik katkılarını katılımcılarla paylaşıyor.

Katılımcılar tanıtım turunda ayrıca, Huawei'in uzman ekipleriyle görüş alışverişinde bulunma ve markanın ürünlerini ilk elden deneme şansı da elde etti. Europe Enterprise Roadshow Türkiye etkinliğinin ilk durağı, İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi oldu.

- "En yeni ürün ve çözümlerimizle gerçek anlamda değer yaratmayı hedefliyoruz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Huawei Kurumsal İş Grubu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Xia Xingchang, "Huawei, kurumsal dijital dönüşüm için tercih edilen ve güvenilir bir iş ortağı olmaya kararlıdır. Bu yılki etkinliğimizin amacı, tüm sektörlerdeki müşterilerimize ve iş ortaklarımıza dijitalleşme sürecinde yaşayabilecekleri tüm sorunlar konusunda destek olmaktır. Kişiselleştirilmiş senaryolar aracılığıyla en yeni ürünlerimiz ve çözümlerimizle, gerçek anlamda değer yaratmayı hedefliyoruz." ifadelerini kullandı.

Huawei'in kurumsal ağ, kablolu ve kablosuz LAN altyapı çözümleri, şu ürünlerden oluşuyor:

"CloudCampus 3.0: Kurumsal LAN, WLAN ve WAN için uçtan uca çözümler. CloudEngine Anahtarlar: Farklı ağ boyutları için ağ ölçeklendirme, otomasyon ve programlanma seçenekleri. AirEngine WLAN erişim noktaları (AP'ler): kablosuz kampüsler için Gbps hızlarına sahip ödüllü erişim noktaları. Huawei kısa süre önce, 2022 Gartner Magic Araştırması'nda bu alanda lider marka olarak seçildiğini duyurdu (kurumsal kablolu ve kablosuz lan altyapısı için Quadrant çözümü).

Enerji Tasarruflu Veri Merkezleri ile kaynak tüketimini azaltmak ve karbon emisyonlarını düşürmek için enerji tasarrufu odaklı çözümler. Çevresel etkileri en aza indirgemek için gelişmiş soğutma, güç yönetim ve enerji tasarruflu donanım sistemleri merkezin öne çıkan özellikleri arasında. OceanStor Dorado 2000 ve OceanProtect X3000, KOBİ'lerin uygun maliyetli depolama sistemleri kurmalarına ve veri merkezlerindeki yüksek işletme ve bakım maliyetleri ile servis sistemlerindeki zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış, giriş seviyesinde birincil ve yedek depolama portföyüdür.

Çok Katmanlı Fidye Yazılımı Koruması (MRP) çözümü, gelişmiş ağ depolama algılama, müdahale ve kurtarma yoluyla üstün veri şifreleme ve koruma özelliklerine sahip. Optik, yüksek bant genişliği, geniş kapsama alanı, yüksek güvenilirlik, akıllı işletme ve bakım ile alandan tasarruf sağlayan, teknolojiye dayalı, çevreci OTN çözümü. Green All-Optical OTN Campus ise kampüs ağlarının enerji tüketimini azaltırken, yüksek performans ve kullanılabilirlik sağlayan bir çözüm olarak öne çıkıyor."

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ