GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-11-2022 12:12   Güncelleme : 03-11-2022 12:12

Kazada kızı ve akrabasıyla ölen Serap, gebelik kontrolünden dönüyormuş

Yusuf ÇINAR/ÇORUM, (DHA)- ÇORUM'da iki otomobili çarpıştığı kazada, kızı Ömür Su Çimen (6) ve akrabası Niyazi Bilgen (37) ile birlikte hayatını kaybeden 3 aylık hamile Serap Çimen'in (32), gebelik kontrolü için gittiği hastaneden döndüğü ortaya çıktı

Kazada kızı ve akrabasıyla ölen Serap, gebelik kontrolünden dönüyormuş
ÇORUM'da iki otomobili çarpıştığı kazada, kızı Ömür Su Çimen (6) ve akrabası Niyazi Bilgen (37) ile birlikte hayatını kaybeden 3 aylık hamile Serap Çimen'in (32), gebelik kontrolü için gittiği hastaneden döndüğü ortaya çıktı.
Kaza, dün akşam saatlerinde Çorum- Mecitözü kara yolu Elvan Çelebi köyü yakınlarında meydana geldi. Sedat Çimen (36) yönetimindeki 19 EP 494 plakalı otomobil, Mehmet Doğan'ın kullandığı 06 YB 6841 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada aynı otomobildeki Sedat, Serap ve Ömür Su Çimen ile Niyazi Bilgen ve diğer otomobilin sürücüsü Mehmet Doğan yaralandı. Sağlık ekiplerince Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan 3 aylık hamile Serap ile kızı Ömür Su Çimen ve akrabası Niyazi Bilgen hayatını kaybetti. Diğer yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.
Serap Çimen'in, gebelik kontrolü için eşi ile Mecitözü'nde hastaneye gittikleri, dönüş yolunda da kaza yaptıkları ortaya çıktı. Serap Çimen ile kızından geriye özel günlerde çektirdikleri fotoğraflar kaldı.
Kazada yaşamını yitirenler, Mecitözü ilçesinde toprağa verilecek. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ