GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-09-2023 15:18   Güncelleme : 07-09-2023 15:18

Keçiören'de mahalle konserleri sürüyor

Keçiören'de mahalle konserleri sürüyor

İSTANBUL (AA) - Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Tarihimizi, kültürümüzü, acılarımızı, sevinçlerimizi ve kahramanlıklarımızı anlatan türkülerimizi yaşatmaya devam edeceğiz." dedi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Keçiören Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle konserlerinde bu hafta TRT sanatçıları Nilgün Kızılcı ve Zeynep Cihan sahne aldı.

Keçiören Sancaktepe Mahallesi’nde düzenlenen konserde birbirinden güzel ezgiler seslendirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Yaz boyunca her hafta şehrimizin birçok noktasında düzenlediğimiz mahalle konserleriyle vatandaşlarımızı birbirinden kıymetli sanatçılarımızla buluşturduk. Gönül pasımızı silen gerçek sanatçılarımızı sizlerle buluşturmak, birbirinden güzel ezgileri birlikte dinlemek bizim için şeref ve bahtiyarlıktır. Tarihimizi, kültürümüzü, acılarımızı, sevinçlerimizi ve kahramanlıklarımızı anlatan türkülerimizi yaşatmaya devam edeceğiz. Katılımlarınızdan dolayı sizlere ve sahne alan sanatçılarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Başkan Altınok konuşmasının ardından şarkı ve türkülerle devam eden konserde Keçiörenlilerin eğlencesine ortak oldu. Altınok, konserin sonunda sanatçılara çiçek takdiminde bulundu.

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ