GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2023 15:00   Güncelleme : 08-06-2023 15:00

Kiğılı'nın ilkbahar/yaz koleksiyonu yaz tatili için geniş ürün seçenekleri sunuyor

Kiğılı'nın ilkbahar/yaz koleksiyonu yaz tatili için geniş ürün seçenekleri sunuyor

İSTANBUL (AA) - Kiğılı'nın ilkbahar/yaz koleksiyonu yaz tatilinde kullanılabilecek şık ve rahat ürün seçenekleri sunarken, esneklik, dayanıklılık ve hafiflik gibi özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, yazın enerjisini doya doya yaşamak isteyenler için özenle tasarlanan koleksiyon, rahat, şık ve sürdürülebilir bir deneyim isteyen erkeklerin yaz görünümünü tamamlıyor.

Yazın hareketli tarzına uygun üretilen koleksiyonda esneklik, dayanıklılık ve hafiflik gibi özellikler ön plana çıkıyor. Pamuklu kumaşının yumuşaklığıyla gün boyu konfor sunan yeni koleksiyon, cilt dostu bir kullanım yaşatıyor.

Her bir ürünün rahatça kombinlenebileceği ilkbahar/yaz koleksiyonda, iyi hissettirme üzerine tasarlanan keten ve pamuklu gömlekler, özel baskı teknikleriyle tasarlanan tişörtler, fonksiyonel kullanım sunan ceketler, kanvas pantolonlar ve stilleri tamamlayan kemer, çanta, takı ve ayakkabıdan oluşan geniş bir ürün seçkisi bulunuyor.

Kiğılı'nın yeni koleksiyonu toprak renkleri, kırık beyaz, yeşilin tonları, kırmızı, gök mavisi, limon sarısı ve çimen yeşili gibi canlı ve parlak renklerle doğayı simgeliyor.

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ