RİZE - TRABZON - ARTVİN
Giriş Tarihi : 15-04-2021 22:08   Güncelleme : 15-04-2021 22:08

Pazar ve Hemşin Başkanları Bakan Kurum'la görüştüler

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı ve Rize Milletvekili Dr. Osman Aşkın Bak ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanın Murat Kurum’u ziyaret ederek ilgili yatırımlara ilişkin toplantı gerçekleştirdiklerini kaydederken bu toplantıya Yazıcı ve Bak’ın yanı sıra Pazar ve Hemşin Belediye Başkanları ile ilçe başkanları da katıldı.

Pazar ve Hemşin Başkanları Bakan Kurum'la görüştüler

Hemşin ve Pazar ilçelerinin kentsel dönüşümü için Çevre ve Şehircilik Bakanın Murat Kurum’u  ziyaret ederek ilgili yatırımlara ilişkin toplantı gerçekleştirdiklerini kaydederken bu toplantıya Yazıcı ve Bak’ın yanı sıra Pazar ve Hemşin Belediye Başkanları ile ilçe başkanları da katıldı.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ise RTEÜ olarak çayımıza, ilimize ve ülkemize katma değer sunmaya devam ettiklerini belirterek, Tarım Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü ve ÇAYKUR Genel Müdürlüğü ile “Çay Bahçelerinin Rehabilitasyonu Projesine Ait İş Birliği Protokolü” imzaladıklarını kaydetti.