RİZE - TRABZON - ARTVİN
Giriş Tarihi : 04-03-2021 01:21   Güncelleme : 04-03-2021 01:21

Rize Milletvekili Avcı'dan T.S.O'NA ziyaret

Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Terzi beraberindeki heyet ile birlikte Ardeşen Ticaret ve sanayi Odası'nı ziyaret etti.

Rize Milletvekili Avcı'dan T.S.O'NA ziyaret

1 Mart 2021 Pazartesi günü gerçekleştirilen ziyaret sırasında üyelerimizin ve esnaflarımızın genel durumu, pandemi sürecinde yaşananlar, devletimizin sunduğu desteklerden faydalanma süreci ve normalleşme süreci gibi konular üzerine istişarelerde bulunuldu.

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu,yaptığı açıklamada

"Ortak sevdamız Ardeşen için düşünülen Çay Köy Projesi, bölgemizdeki ve ilçemizdeki KOBİ’lere hizmet verebilecek orta ölçekli organize sanayi bölgesi ve bölgemizi lojistik bir merkez haline getirecek olan Samsun-Sarp Demiryolu Projesi üzerine değerlendirmelerde bulunuldu".

"Odamızı ziyaret ederek ilçemiz ve bölgemiz ile ilgili değerli fikirlerini bizlerle paylaşan Rize Milletvekilimiz Muhammed Avcı’ya teşekkür eder, çalışmalarında üstün başarılar dileriz" dedi..


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, Meclis Üyeleri katılımlarıyla tüm bu konuların derinlemesine değerlendirileceği bir toplantı için Milletvekilimiz Avcı’dan söz aldı.
Milletvekili Muhammed Avcı da, memnuniyetle toplantıya katılacağını ve düşünülen projelerin Ardeşen’in ve bölgemizin sürdürülebilir gelişmesine önemli katkılar sunacağını ifade etti.