GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-06-2022 17:25   Güncelleme : 16-06-2022 17:25

RTEÜ’den Karaman’a veda

Rukiye MEYVECİ/RİZE,(DHA) - RİZE Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman,  görev süresinin dolmasının ardından YÖK üyeliğine atandı. Prof. Dr. Karaman için veda yemeği düzenlendi. 

RTEÜ’den Karaman’a veda
RİZE Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman,  görev süresinin dolmasının ardından YÖK üyeliğine atandı. Prof. Dr. Karaman için veda yemeği düzenlendi. 

RTEÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, görev süresinin dolmasının ardından YÖK üyeliğine atandı. 28 yıldır kentte hizmet veren Prof. Dr. Karaman için üniversite tarafından veda yemeği düzenlendi. Yoğun katılımın gerçekleştiği programa; Vali Kemal Çeber, Belediye Başkanı Rahmi Metin, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı- RTEÜ Geliştirme Vakfı Başkanvekili Fahri Kasırga, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Adalet Komisyonu Başkanı Adem Amaç, İdare Mahkemesi Başkanı Ergün Coduroğlu, Rektör Vekili Prof. Dr. Ali Bilgin ile çok sayıda akademik ve idari personel katıldı.

28 yıldır Rize’de ve RTEÜ’de sürdürdüğü serüvenin sonuna geldiğini belirten Prof.Dr. Hüseyin Karaman, “Üniversitemizde, geldiğimiz zamanlarda başladığımız nokta ile bugün ki zemin arasında çok büyük fark var. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ilimizin, bölgemizin ve ülkemizin parlayan yıldızı haline gelmiştir. İnanıyorum ki gelecekte başarılarını ve gelişimini daha da artıracaktır. Tüm üniversitemiz camiasına,  kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum” dedi. (

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ