SPOR
Giriş Tarihi : 01-06-2022 17:02   Güncelleme : 01-06-2022 17:02

Sait Karafırtınalar: İnşallah güzel şeylere imza atarız

Murat KÜÇÜK / BOLU, (DHA) - Boluspor, teknik direktör Sait Karafırtınalar ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Kulübün Karaçayır Mahallesi'nde bulunan tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Boluspor Başkanı Savaş Abak, teknik direktör Sait Karafırtınalar, kulüp yöneticileri ve taraftar temsilcileri katıldı

Sait Karafırtınalar: İnşallah güzel şeylere imza atarız
Boluspor, teknik direktör Sait Karafırtınalar ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Kulübün Karaçayır Mahallesi'nde bulunan tesislerinde gerçekleştirilen imza törenine Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Boluspor Başkanı Savaş Abak, teknik direktör Sait Karafırtınalar, kulüp yöneticileri ve taraftar temsilcileri katıldı.
İmza töreninde konuşan Boluspor Başkanı Savaş Abak, ″Bildiğiniz gibi lig ağustosun ilk haftası başlıyor. Hoca tercihimizi biraz erken yaptık. Daha önce de Sait hocayı Bolu biliyor. Sait hoca ile 2 yıllık bir sözleşme yaptık. Hepimize hayırlı olsun. Boluspor'un ve Sait hocanın hedefleri var. Mali tabloyu kendisine verdik, ortak anlaşmaya vardık″ dedi.
Sait Karafırtınalar ise ″Tabii ki hedeflerimiz var. Daha önce burada çalıştık. Camiayı biliyoruz, beklentileri biliyoruz. Burada daha önceki çıtamız çok yüksek. Amacımız bu çıtayı daha da yukarıya çıkarmak. Bunun için elimizden ne geliyorsa ekibimizle birlikte, taraftarın desteği ve camianın da birleşimi ile daha kolay olacağını düşünüyorum. İnşallah güzel şeylere imza atarız. Şimdiden tüm camiaya, kulübümüze ve ekibime hayırlı olmasını diliyorum″ diye konuştu.
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:
-İmza töreninden görüntüler
-Açıklamalar
()

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ