GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-02-2023 11:04   Güncelleme : 23-02-2023 11:04

Samsun'da 6 DEAŞ şüphelisi adliyede

Emre ÖNCEL/SAMSUN, (DHA)- SAMSUN'da terör örgütü DEAŞ'e yönelik operasyonda gözaltına alınan Irak ve Suriye uyruklu 4'ü kadın, 6 şüpheli, adliyeye sevk edildi. İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Atakum ve İlkadım ilçelerinde belirlenen adreslere operasyon düzenledi. DEAŞ üyesi olduğu iddia edilen 4'ü kadın 6 şüpheli, gözaltına alındı. Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramada, çok sayıda dijital materyal ele geçirildi. Irak ve Suriye uyruklu oldukları belirtilen 6 şüpheli, polisteki işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi. (DHA)

Samsun'da 6 DEAŞ şüphelisi adliyede
SAMSUN'da terör örgütü DEAŞ'e yönelik operasyonda gözaltına alınan Irak ve Suriye uyruklu 4'ü kadın, 6 şüpheli, adliyeye sevk edildi. 
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Atakum ve İlkadım ilçelerinde belirlenen adreslere operasyon düzenledi. DEAŞ üyesi olduğu iddia edilen 4'ü kadın 6 şüpheli, gözaltına alındı. Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramada, çok sayıda dijital materyal ele geçirildi. Irak ve Suriye uyruklu oldukları belirtilen 6 şüpheli, polisteki işlemleri sonrası adliyeye sevk edildi. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ