GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-01-2023 18:27   Güncelleme : 19-01-2023 18:27

Şehidin oğlu Egehan’a sürpriz doğum günü

Şerife Serap KARA/AMASYA, (DHA) - İSTANBUL'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında şehit olan Erdem Diker’in oğlu Egehan Diker’e (8) okulunda sürpriz doğum günü yapıldı

Şehidin oğlu Egehan’a sürpriz doğum günü
İSTANBUL'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimi sırasında şehit olan Erdem Diker’in oğlu Egehan Diker’e (8) okulunda sürpriz doğum günü yapıldı.

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında İstanbul Tuzla’da Orhanlı gişelerinde şehit olan özel sektör çalışanı Erdem Diker'in Amasya’da yaşayan oğlu Minik Egehan‘a Amasya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Müdürlüğü öncülüğünde ve Amasya Valisi Mustafa Masatlı’nın eşi Esra Masatlı’nın katılımıyla sürpriz doğum günü yapıldı. Şehit oğlu Egehan, “Doğum günümü kutladıkları için teşekkür ederim, çok mutlu oldum’dedi.

Oğlunu doğum gününde yalnız bırakmadıkları için teşekkür eden anne Gülsüm Diker, “Bugün çok anlamlı bir gün, burada olmaktan çok mutluyum. Öncelikle sayın valimizin eşi Esra Masatlı hanımefendiye, daha sonra değerli il emniyet müdürlerimize ve saygıdeğer öğretmenlerimize ve arkadaşlarına bu mutlu, özel günümüzde bizi yalnız bırakmadıkları için hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Allah razı olsun” diye konuştu.

Sürpriz doğum gününe eşlik eden Amasya Valisi Mustafa Masatlı’nın eşi Esra Masatlı da, “Bugün burada Egehan evladımızın sürpriz doğum günü partisinde olmaktan çok mutluluk duydum. Bütün kurumlarımızla ve polislerimizle birlikte hep beraber Egehan yavrumuzun doğum gününü kutladık. Kendisine hayırlı, sağlıklı bir ömür diliyoruz. Buradan 15 Temmuz Şehitlerimizi rahmetle, minnetle, şükranla yed ediyoruz” ifadelerini kullandı.(

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ