GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-09-2022 15:37   Güncelleme : 04-09-2022 15:37

Taşlara çarparak uçurumda asılı kalan kamyonetin sürücüsü öldü

Rukiye MEYVECİ/GÜNEYSU,(Rize), (DHA)-RİZE'nin Güneysu ilçesinde kontrolden çıkıp, uçurum kenarındaki taşlara çarparak asılı kalan kamyonetteki sürücü Abdurrahman Pehlivan (65), hayatını kaybetti. Kaza, dün akşam saatlerinde Gürgen köyünde meydana geldi. Abdurrahman Pehlivan'ın kullandığı kamyonet, sürücüsünün kontrolünden çıkınca uçurum kenarındaki taşlara çarparak, asılı kaldı. Kendi imkanları ile araçtan çıkıp taşlara tutunan Pehlivan, ağır yaralandı. Daha sonra çevredekilerin yardımı ile kurtarılan Pehlivan, kaldırıldığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Eğitim Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. (DHA)

Taşlara çarparak uçurumda asılı kalan kamyonetin sürücüsü öldü
RİZE'nin Güneysu ilçesinde kontrolden çıkıp, uçurum kenarındaki taşlara çarparak asılı kalan kamyonetteki sürücü Abdurrahman Pehlivan (65), hayatını kaybetti. 
Kaza, dün akşam saatlerinde Gürgen köyünde meydana geldi. Abdurrahman Pehlivan'ın kullandığı kamyonet, sürücüsünün kontrolünden çıkınca uçurum kenarındaki taşlara çarparak, asılı kaldı. Kendi imkanları ile araçtan çıkıp taşlara tutunan Pehlivan, ağır yaralandı. Daha sonra çevredekilerin yardımı ile kurtarılan Pehlivan, kaldırıldığı Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi (RTEÜ) Eğitim Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ