GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-09-2023 14:54   Güncelleme : 06-09-2023 14:54

Teknosa'da okula dönüş fırsatları Preo'da

Teknosa'nın sadakat programı TeknoClub üyeleri, Preo ürünlerindeki "okula dönüş" kampanyası kapsamında 15 Eylül'e kadar pek çok fırsattan yararlanabilecek

Teknosa'da okula dönüş fırsatları Preo'da

İSTANBUL (AA) - Okula dönüşte ihtiyaç listesinde öne çıkan pek çok üründe özel avantajlar sunan Teknosa, özel markası Preo ürünlerinde de farklı indirimlerine devam ediyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Teknosa, geniş bir yelpazede kaliteli ürün çeşitliliği sunduğu özel markası Preo ile okula dönüş heyecanına ortak oluyor.

Teknosa'nın sadakat programı TeknoClub üyeleri, Preo ürünlerindeki "okula dönüş" kampanyası kapsamında 15 Eylül'e kadar pek çok fırsattan yararlanabilecek. Kampanya kapsamında seçili notebook sırt çantası 499 TL'ye, gaming klavye mouse set 379,99 TL'ye, mikrofonlu gaming kulaklık 329,99 TL'ye TeknoClub üyelerinin ilgisine sunuluyor.​​​​​​​

TeknoClub programına Teknosa'nın web sitesi, mağazaları, mobil uygulamalar üzerinden ya da TEKNOCLUB yazıp 7889'a sms göndererek üye olmak mümkün.

TeknoClub üyeleri, harcamaları oranında bir üst üyeliğe geçerek, daha çok avantajdan yararlanabiliyor. TeknoPlus, TeknoPro ve TeknoElit üyeliklerine dahil olan müşteriler, avantajlı kampanyalar, doğum gününe özel ve üçüncü parti markalarda geçerli indirimlerin yanı sıra ücretsiz kargo, çağrı merkezi ve servis hizmetlerinde öncelikler, sürpriz hediyeler ve ayrıcalıklara sahip oluyor.

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ