GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-07-2022 14:32   Güncelleme : 26-07-2022 14:32

Tokat Emniyet Müdürlüğü’nün araç filosu genişledi

Fatih YILMAZ/TOKAT, (DHA) - TOKAT İl Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfının katkılarıyla 5 ekip otosu, 4 motosikleti araç filosuna kattı. Tokat İl Emniyet Müdürlüğü araç filosunu genişletiyor. Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfının katkılarıyla 9 ekip otosu araç filosuna katıldı. İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan  Erdoğan, "Tokat ilimizin genel güvenliğinin ve asayişinin sağlanmasında, vatandaşlarımıza sunulacak hizmetlerin daha hızlı, etkin ve kaliteli olması misyonu ile güvenlik amaçlı kullanılan taşıtlarımızın kalitesinin artırılması hedeflenerek, Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfının katkılarıyla; 5 ekip otosu, 4 motosiklet Emniyet Müdürlüğümüz hizmetlerinde kullanılmak üzere tahsisleri yapıldı. Emniyet teşkilatımıza ve Tokatımıza hayırlı olsun" dedi. (DHA)

Tokat Emniyet Müdürlüğü’nün araç filosu genişledi
TOKAT İl Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfının katkılarıyla 5 ekip otosu, 4 motosikleti araç filosuna kattı. 
Tokat İl Emniyet Müdürlüğü araç filosunu genişletiyor. Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfının katkılarıyla 9 ekip otosu araç filosuna katıldı. İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan  Erdoğan, ″Tokat ilimizin genel güvenliğinin ve asayişinin sağlanmasında, vatandaşlarımıza sunulacak hizmetlerin daha hızlı, etkin ve kaliteli olması misyonu ile güvenlik amaçlı kullanılan taşıtlarımızın kalitesinin artırılması hedeflenerek, Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfının katkılarıyla; 5 ekip otosu, 4 motosiklet Emniyet Müdürlüğümüz hizmetlerinde kullanılmak üzere tahsisleri yapıldı. Emniyet teşkilatımıza ve Tokatımıza hayırlı olsun″ dedi. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ