GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-08-2022 16:48   Güncelleme : 24-08-2022 16:48

Tokat Gastronomi Festivalinde ünlü sanatçılar sahne alacak

FATIH YILMAZ/TOKAT,(DHA)- TOKAT'ta 27-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirecekleri 1'inci Tokat Gastronomi Festivali'nde düzenlenecek olan konserlerin programları belli oldu.  Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 27-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirecekleri 1'inci Tokat Gastronomi Festivali'nde düzenlenecek konserlerin programları hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Eroğşu, "Murat Dalkılıç, Buray, Ümit Besen, Pamela ve Azerin Tokat Gazi Osman Paşa Stadyumunda düzenlenecek konserlerle müzikseverlerle buluşacak. Hem mutfağımızın tanıtımı hem de farklı etkinliklerle gerçekleştireceğimiz Tokat Gastronomi Festivalinin heyecanını yaşıyoruz. Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz festivalimizin; Tokatımızın ve Tokat mutfağımızın tanıtımı açısından önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Bütün Tokatlı hemşerilerimin ve misafirlerimizin Tokat'ın tarihini, mutfağını ve kültürünü doyasıya yaşayacağı bir festival olmasını diliyorum" dedi. (DHA)

Tokat Gastronomi Festivalinde ünlü sanatçılar sahne alacak
TOKAT'ta 27-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirecekleri 1'inci Tokat Gastronomi Festivali'nde düzenlenecek olan konserlerin programları belli oldu.  
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 27-30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirecekleri 1'inci Tokat Gastronomi Festivali'nde düzenlenecek konserlerin programları hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Eroğşu, ″Murat Dalkılıç, Buray, Ümit Besen, Pamela ve Azerin Tokat Gazi Osman Paşa Stadyumunda düzenlenecek konserlerle müzikseverlerle buluşacak. Hem mutfağımızın tanıtımı hem de farklı etkinliklerle gerçekleştireceğimiz Tokat Gastronomi Festivalinin heyecanını yaşıyoruz. Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz festivalimizin; Tokatımızın ve Tokat mutfağımızın tanıtımı açısından önemli katkılar sağlayacağına inanıyorum. Bütün Tokatlı hemşerilerimin ve misafirlerimizin Tokat'ın tarihini, mutfağını ve kültürünü doyasıya yaşayacağı bir festival olmasını diliyorum″ dedi. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ