GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-09-2022 13:17   Güncelleme : 13-09-2022 13:17

Tokat'ta kaçak avcı denetimi

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)- TOKAT'ta Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kaçak avlananlara yönelik denetim yapıldı. 1 avcıya kotasız avlanmaktan idari para cezası uygulandı. Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri yasa dışı avcılıkla mücadele kapsamında denetimlere devam ediyor. Ekipleri tarafından Pazar, Zile ve Erbaa ilçelerinde yapılan denetimleride 145 belgeli avcı kontrol edildi.  Arazide ise gizlenmiş olarak aktif şekilde bulunan 3 bıldırcın ses cihazına el konuldu. Bir avcıya ise kotasız avlanmaktan idari para cezası uygulandı.(DHA)

Tokat'ta kaçak avcı denetimi
TOKAT'ta Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kaçak avlananlara yönelik denetim yapıldı. 1 avcıya kotasız avlanmaktan idari para cezası uygulandı. 
Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü ekipleri yasa dışı avcılıkla mücadele kapsamında denetimlere devam ediyor. Ekipleri tarafından Pazar, Zile ve Erbaa ilçelerinde yapılan denetimleride 145 belgeli avcı kontrol edildi.  Arazide ise gizlenmiş olarak aktif şekilde bulunan 3 bıldırcın ses cihazına el konuldu. Bir avcıya ise kotasız avlanmaktan idari para cezası uygulandı.(
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ