GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-12-2022 17:45   Güncelleme : 29-12-2022 17:45

Turhal'da 2022 yılında 535 çift dünyaevine girdi

Fatih YILMAZ/TOKAT, (DHA) - TOKAT'ın Turhal İlçesi Belediye Başkanı İlker Bekler 2022 yılında, ilçede Türk vatandaşı ve yabancı uyruklu olmak üzere 535 çiftin nikâh akdini gerçekleştirildiğini söyedi. Turhal Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü 2022 yılında, Türk vatandaşı ve yabancı uyruklu olmak üzere 535 çiftin nikâh akdini gerçekleştirdi. Turhal'da çiftlerin isteğine bağlı olarak Necmettin Erbakan Kültür Merkezi içerisindeki evlendirme müdürlüğünde nikâhlar kıyıldığı gibi isteyen çiftler içinde kurum dışında nikâhlar kıyılabiliyor. Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, "İlçemizde 535 çiftimizin dünya evine girdi. Yeni evlenen çiftleri mutlu anlarında yalnız bırakmadık. Birçok çiftin nikâh ahitleri sırasında mutluluklarına ortak olarak yeni evlenen çiftlerimize Turhal Belediyesi olarak  yanlarında olarakda çeşitli hediyeler takdim ettik" dedi. (DHA)

Turhal'da 2022 yılında 535 çift dünyaevine girdi
TOKAT'ın Turhal İlçesi Belediye Başkanı İlker Bekler 2022 yılında, ilçede Türk vatandaşı ve yabancı uyruklu olmak üzere 535 çiftin nikâh akdini gerçekleştirildiğini söyedi. 
Turhal Belediyesi Evlendirme Müdürlüğü 2022 yılında, Türk vatandaşı ve yabancı uyruklu olmak üzere 535 çiftin nikâh akdini gerçekleştirdi. Turhal'da çiftlerin isteğine bağlı olarak Necmettin Erbakan Kültür Merkezi içerisindeki evlendirme müdürlüğünde nikâhlar kıyıldığı gibi isteyen çiftler içinde kurum dışında nikâhlar kıyılabiliyor. Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, ″İlçemizde 535 çiftimizin dünya evine girdi. Yeni evlenen çiftleri mutlu anlarında yalnız bırakmadık. Birçok çiftin nikâh ahitleri sırasında mutluluklarına ortak olarak yeni evlenen çiftlerimize Turhal Belediyesi olarak  yanlarında olarakda çeşitli hediyeler takdim ettik″ dedi. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ