GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-03-2023 11:29   Güncelleme : 16-03-2023 11:29

Umre'ye gitmek için biriktirdiği parayı depremzedeler için Kızılay'a bağışladı

Melih İlhan GÜN/SAMSUN,(DHA) - SAMSUN'da yaşayan Necmi Gençten, eşi ile birlikte Umre'ye gitmek için biriktirdiği parayı depremzeldeler için Türk Kızılayı'na bağışladı

Umre'ye gitmek için biriktirdiği parayı depremzedeler için Kızılay'a bağışladı
SAMSUN'da yaşayan Necmi Gençten, eşi ile birlikte Umre'ye gitmek için biriktirdiği parayı depremzeldeler için Türk Kızılayı'na bağışladı.

Samsun’un İlkadım ilçesinde yaşayan Necmi Gençten ve eşi, Umre için biriktirdikleri paralarını, depremzede ve ihtiyaç sahibi vatandaşların ihtiyaçlarında kullanmak üzere Türk Kızılay Samsun İl Başkanlığı'na bağışladı.

Necmi Gençten, ″Eşimle beraber Umre'ye gitmek için biriktirdiğimiz 15 bin TL'yi, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik çalışmalarda kullanılmak üzere Kızılay'a bağışlıyoruz. Kızılay'a güveniyorum. Nasıl bir işleyiş şeması olduğunu, nasıl çalışmalar yaptığını biliyor ve yakından takip ediyorum. Bu vesileyle Kızılay İl Başkanımız Ahmet Muştu'ya, Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Duran'a ve tüm yönetimine gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Tüm güvencemle birlikte gönül rahatlığıyla birikimimizi bağışlıyoruz″ dedi.

Türk Kızılay Samsun İl Başkanı Ahmet Muştu da, Necmi Gençten ile eşine Kızılay'a karşı duyduğu güven ve bu güvenin neticesinde yaptığı yardım için teşekkür etti. (

RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ