GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-06-2022 17:35   Güncelleme : 08-06-2022 17:35

Vali Hatipoğlu: Milletimiz için her türlü çabayı hep birlikte göstereceğiz

Fatih YILMAZ/TOKAT,(DHA)- TOKAT Valisi Numan Hatipoğlu, İl Genel Meclisi Haziran ayı meclis toplantısına katıldı. Vali Hatipoğlu, "Milletimiz için her türlü çabayı hep birlikte göstereceğiz" dedi. İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ve il genel meclis üyeleri katıldı. Vali Numan Hatipoğlu, İl Genel Meclisi’nin el birliği ve uyum birliği içinde çalışmalarını yapacağını söyledi. Vali Hatipoğlu, "İl Genel Meclisinin hem bir paydaşı olarak hem de bizim en önemli destekçimiz olarak yanında yer alacağımıza, birlikte çalışacağımıza ve ortak aklı, ortak iradeyi ve gelişme hedeflerini birlikte koyacağımıza inanıyorum. Sizlerle beraber el birliği ve gönül birliği içinde çalışacağız. Ülkemiz ve milletimiz için her türlü çabayı hep birlikte göstereceğiz. İl Genel Meclisimiz, kaymakamlarımız ve muhtarlarımızla bu ülkeye, bu coğrafyaya hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız" dedi. (DHA)

Vali Hatipoğlu: Milletimiz için her türlü çabayı hep birlikte göstereceğiz
TOKAT Valisi Numan Hatipoğlu, İl Genel Meclisi Haziran ayı meclis toplantısına katıldı. Vali Hatipoğlu, ″Milletimiz için her türlü çabayı hep birlikte göstereceğiz″ dedi. 
İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ve il genel meclis üyeleri katıldı. Vali Numan Hatipoğlu, İl Genel Meclisi’nin el birliği ve uyum birliği içinde çalışmalarını yapacağını söyledi. Vali Hatipoğlu, ″İl Genel Meclisinin hem bir paydaşı olarak hem de bizim en önemli destekçimiz olarak yanında yer alacağımıza, birlikte çalışacağımıza ve ortak aklı, ortak iradeyi ve gelişme hedeflerini birlikte koyacağımıza inanıyorum. Sizlerle beraber el birliği ve gönül birliği içinde çalışacağız. Ülkemiz ve milletimiz için her türlü çabayı hep birlikte göstereceğiz. İl Genel Meclisimiz, kaymakamlarımız ve muhtarlarımızla bu ülkeye, bu coğrafyaya hizmet etmek için elimizden geleni yapacağız″ dedi. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ