GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-12-2022 19:55   Güncelleme : 26-12-2022 19:55

Zonguldak’ta 95 litre etil alkol ele geçirildi 

Sinan KABATEPE/EREĞLİ (Zonguldak), (DHA)- ZONGULDAK’ın Ereğli ilçesinde polisin operasyonu ile 95 litre etil alkol, içki yapımında kullanılan aroma ve anason kitleri ele geçirildi. Ereğli ilçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçla Mücadele Büro Amirliği ekipleri, bir iş yerinde kaçak içki üretiminde kullanılan ürünlerin satıldığı bilgisi üzerine operasyon düzenledi. V.B.’ye ait iş yerinde ve aracında yapılan aramada 95 litre etil alkol, 88 anason yağı kiti, 57 tahıl aroma kiti ele geçirildi. V.B. hakkında Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefet suçundan adli işlem başlatıldı. (DHA) 

Zonguldak’ta 95 litre etil alkol ele geçirildi 
ZONGULDAK’ın Ereğli ilçesinde polisin operasyonu ile 95 litre etil alkol, içki yapımında kullanılan aroma ve anason kitleri ele geçirildi. 
Ereğli ilçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçla Mücadele Büro Amirliği ekipleri, bir iş yerinde kaçak içki üretiminde kullanılan ürünlerin satıldığı bilgisi üzerine operasyon düzenledi. V.B.’ye ait iş yerinde ve aracında yapılan aramada 95 litre etil alkol, 88 anason yağı kiti, 57 tahıl aroma kiti ele geçirildi. V.B. hakkında Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefet suçundan adli işlem başlatıldı. (
RİZE SON DAKİKA HABERLERİRİZE SON DAKİKA HABERLERİ